وحید حاجی زاده ، چهره محبوب بزرگترین همایش تخصصی کشور

نویسنده: manager تاریخ: 22 شهریور 96

به نقل از روابط عمومی پایگاه توانمندسازی مدیران :
قطعا همه شما اخبار ۱۲ شهریور ماه ۹۶ را شنیده اید .
روزی که وحید حاجی زاده به همراه تیم توانمندشان در مجموعه قانون گستر توانسته در مقابل همه ناباوری ها و کارشکنی های برخی از شرکتها و مراکز آموزشی ایستادگی نموده و بزرگترین اتفاق ممکن را در حوزه تخصصی زیبایی کشور رقم بزنند .
این گردهمایی بزرگ که برای اولین بار و با حضور یک هزار و دویست نفر از مدیران سالنهای زیبایی ، در مرکز همایش های بین المللی برج میلاد برگزار گردید به عنوان بزرگترین و با شکوه ترین رویداد حوزه زیبایی شناسایی گردیده است .
در این رویداد ( که گزارش تصویری کامل آن را انتشار خواهیم داد ) استاد وحید حاجی زاده که به عنوان دبیر کل این کنفرانس ملی نیز فعالیت داشته اند رونمایی اولین کتاب تخصصی با عنوان مدیریت نوین سالنه های زیبایی و در جلد اول حوزه روابط کار ، خود را رونمایی نمود و در تایم عصر نیز به سخنرانی در حوزه کسب و کار و قانون کار در سالن های زیبایی پرداختند .
پس از اتمام کنفرانس مذکور و بررسی فرم های نظر سنجی پیام های ارسالی و نظریه های صورت گرفته جناب آقای وحید حاجی زاده به عنوان چهره محبوب کنفرانس بزرگ نسخه های طلایی کسب و کار ( مدیریت نوین سالن های زیبایی ) لقب گرفته است .

photo 2017 09 04 15 02 37

 

 MG 9722