هیچ سازمان ، شرکت و یا موسسه ای به تنهایی کامل نیست و هیچیک از مدیران و کارفرمایان به تنهایی به موفقیت در کسب و کار خود دست نمی یابند .

تجربه مدیران موفق و نیز کسب و کارهای توسعه یافته در صنوف مختلف چه در ایران و چه در خارج از ایران نشان داده است که همکاری با مشاوران و یا موسسات و شرکتهای مرتبط و مکمل ، این امکان را به مدیران و کارفرمایان می دهد تا از موارد و اختلافات داخلی مجموعه های خود در حوزه های منابع انسانی ، روابط کار ، امور قرارداد ها ، تامین اجتماعی ، مالیات دارایی و نیز روانشناسی کار ، پیشگیری نموده و توسعه کسب و کار خود را در سطوح مختلف و تضمین شده انجام نمایند .

از آنجایی که بررسی های علمی و فنی نشان داده است ، کلیه امور مربوط به شرکتها چه در حوزه های فروش و بازاریابی و چه در حوزه های تولید و صادرات و بازرگانی نیازمند تدوین و تنظیم استراتژی نوین منابع انسانی و مدیریت روابط کار می باشد .

همچنین مراودات و معاملات شرکتها نیازمند کارشناسی دقیق در امور قراردادها داشته تا پیش بینی های لازم در این حوزه انجام پذیرد .

قراردادهای کار پرسنل و اختلافات کارگری و کارفرمایی که منشا آن عدم آگاهی و اطلاع دقیق مدیران از قوانین و بخشنامه ها ی حوزه روابط کار و قوانین می باشد ، ضرورت استفاده از مشاورین و دریافت قوانین جدید را به صورت آنلاین برای شرکتها و موسسات ایجاد نموده است .

به همین دلیل و با توجه به در نظر گرفتن نیازهای جامع شرکتها و مدیران در موضوعات فوق الذکر مجموعه قانون گستر پس از بررسی های دقیق خود در سالهای اخیر و نیز آماده سازی بسترها و امکانات فنی مناسب افراد به راه اندازی پورتال مشترکین نموده است.

شرکتها و موسسات می توانند با ثبت نام در این پورتال کارشناسان زبده و خبره قانون گستر را در تمام ساعات فعالیت در کنار خود داشته و به صورت آنلاین با آنها در ارتباط باشند .

ارسال بخشنامه ها - دستورالعمل ها - قوانین و مقررات جدید قانون کار - مالیات و دارایی - تامین اجتماعی - پاسخگویی به سوالات به صورت آنلاین - بررسی و نظارت بر امور قراردادها - برگزاری دوره ها و همایش های آموزشی مرتبط – مشاوره تخصصی امور منابع انسانی – تشریح مواد قانونی مورد نیاز مدیران – شرکتها و موسسات از جمله امکانات و مزایایی است که در این پورتال به مشترکین ارائه می گردد .

به این اصل توجه داشته باشیم که :

مدیریت مشارکتی این است که افراد مناسب را در زمان مناسب در چرخ تصمیم گیری وارد کنیم .

همین امروز با مشکلات حقوقی خود خداحافظی کنید !

با کلیک بر روی دکمه زیر، وارد صفحه ثبت نام شده، نوع اشتراک خود را مشخص کنید، سپس با دریافت اطلاعات ورودی، به پورتال مشتریان قانون گستر وارد شوید

درخواست اشتراک