امور قراردادها

موسسه حقوقی قانون گستر ( آتیه روشن ) در زمینه های مختلف حقوقی، کیفری، خانوادگی ، اختلافات کارگری و کارفرمایی، امور قراردادها ، امور مالیاتی، بیمه ای ، امور بانکی و .... خدمات حقوقی خاصی را تحت عنوان امور مشاوره به وسیله کارشناسان حقوقی خبره خود ارائه می کند. و آمادگی خود را جهت وکالت از شهروندان عزیز در مراجع قضایی و اداری را اعلام میدارد.

تنظیم تخصصی انواع قرارداد و نظارت بر آن

آیا میدانید تنظیم قراردادها توسط موسسه قانون گستر چه مزایایی دارد؟یکی از مهمترین دلایل بروز اختلافات میان افراد عدم تنظیم قرارداد مناسب و حقوقی و دقیق توسط طرفین می باشد در حالی که تنظیم آن توسط کارشناسان مجرب و متخصص قانون گستر موجب پیشگیری از مشکلات و دعاوی حقوقی بعدی است.


امروزه اکثر افراد جامعه با فرهنگ استفاده از وکیل آشنا هستند.یکی از اموری که وکلا در دفاتر حقوقی خود انجام می دهند مشاوره و تنظیم انواع قرارداها می باشد که متاسفانه قالب افراد از این موضوع اگاه نیستند.همانطور که نوشتن نسخه و تجویز دارو توسط پزشک متخصص انجام می شود تنظیم قراردادها نیز باید بوسیله وکیل متخصص درآن زمینه نوشته و تنظیم شود.یکی از خدمات موسسه حقوقی قانون گستر مشاوره و تنظیم انواع قراردادها در زمینه های مختلف می باشد.تجربه چندین ساله همکاران ما در تنظیم قرارداهای مختلف پشتوانه و موجبات اطمینان خاطر مشتریان و موکلان ما خواهد بود.عدم تنظیم قرارداد قرارداد در هر زمینه علت اصلی و عمده مشکلات حقوقی در دادگاه ها است. دیده شده برای یک قرارداد چند میلیونی و حتی میلیاردی دو طرف صرفا به نوشتن چند جمله در یک برگ کاغذ اکتفا می کنند و هنگامی که با مشکل و اختلاف مواجه می شوند با مراجعه و بررسی قرارداد هیچ حکمی در خصوص اختلاف پیش آمده دیده نمی شود آنوقت است که مراجعه به وکیل و حقوقدان جز مرحمی موقت نمی تواند علاج درد باشد.توصیه ما این است که قبل از تنظیم هر گونه قراردادی خصوصا قراردادهای ملکی و تجاری با کارشناسان با تجربه و متخصص ما در تنظیم قراردادها مشاوره کنید تا با توجه به تجربه خود و لحاظ نمودن تمامی جنبه های حقوقی موضوع برای شما اطمینان خاطری باشد در امضای و اجرای کار.مزایای تنظیم قرارداد توسط موسسه قانون گستر

1-      پیشگیری از دعوا و اختلافات

2-      پایبندی طرفین به تعهدات

3-      اجرای درست و به موقع قرارداد

4-      صرفه جویی در هزینه و زمان

5-      آسودگی خاط موکلین از پایان قرارداد

نظارت کارشناسان موسسه بر اجرای قراردادخدمات ما در حوزه قراردادها :شرکت در مذاکرات پیش قراردادی و تهیه پیش نویس قراردادهای طرفینی و چند طرفی در سطوح داخلی و بین المللی.

تنظیم نهایی قراردادهای حقوقی مختلف تجاری، مدنی، مشارکتی، عاملیت ، بانکی، اعتباری ، سرمایه گذاری و نظارت تخصصی بر اجرای آنها.

تفسیر قراردادهای حقوقی بین المللی با ملاحظه عرف و رویه های خاص حرفه ای حسب نیاز متقاضیان.

استفاده از راهکارهای لازم جهت تعدیل قراردادهای حقوقی با ملاحظه شرایط موجود اقتصادی و اجتماعی.

تعیین قانون حاکم در قراردادهای حقوقی بین المللی و مهارت در شناسایی حقوقی و قانونی طرفین قراردادها.

ارائه خدمات نوین در زمینه قراردادهای حقوقی خدماتی، بیمه ای و بازرگانی خارجی.

ارائه خدمات مربوط به قراردادهای حقوق کار ( روابط کارگری و کارفرمایی )، مالیاتی، حقوق حمل و نقل دریایی ، هوایی و زمینی به صورت تخصصی.

انعقاد و تنظیم قراردادهای حقوقی حوزه نفت و انرژی و پتروشیمی در سطوح بالا دستی و پایین دستی.

ارائه خدمات قراردادی مربوط به انتقال تکنولوژی و ساخت و بهره برداری در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی.

ارائه خدمات قراردادی مربوط به فاینانس، گشایش اعتبارات اسنادی، ضمانت نامه های بانکی و سایر قراردادهای اعتباری.