توانمندی به سبک قانون گستر

حوزه زیبایی کشور و 1200 نفر از مدیران سالنهای زیبایی در روز 12 شهریور سال نودو شش تجربه ای متفاوت را در بزرگترین کنفرانس نسخه های طلایی کسب و کار ( مدیریت نوین سالن های زیبایی ) داشته اند .
به گفته اکثر مدیران حاضر در این رویداد بزرگ ، برای اولین بار مجموعه قانون گستر توانسته است گردهمایی را با این شکوه و عزت که در خور جایگاه فعالان حوزه زیبایی و بانوان کشور باشد برگزار نماید .
خداوند بزرگ را شاکر هستیم که در این مسیر بزرگ ما را یاری نموده و بهترین را برای ما خواسته است .

گزارش همایش :

در ابتدا مجری توانمند همایش های مجموعه قانون گستر ( پایگاه توانمندسازی مدیران ) با اعلام خیر مقدم به مدعوین و پخش آیات کلام الله مجید و سرود جمهوری اسلامی ایران برنامه را آغاز نمودند .
اولین سخنران این همایش که بر روی استیج برج میلاد حاضر گردید ، دکتر کامران صحت ( مشاور برترین برندهای ایران و اروپا ) بودند که با شیوه جذاب همیشگی خود به ارائه مطالب کاربردی چگونگی مدیریت منابع انسانی در سالن های زیبایی و توانمندسازی مدیران پرداختند .
سخنران بعدی همایش ، نابغه این روزهای کمپین های تبلیغاتی آنلاین مهندس عماد گوگانی بود که مثل همیشه با انرژی بالا و ارائه مطالب به روز ، روشهای نوین را جهت کیفیت تبلیغات آنلاین سالن های زیبایی به مخاطبین انتقال داده است .
ادامه برنامه با سخنرانی جناب آقای مصطفی گواهی ریاست اتحادیه آرایشگران مردانه انجام گردید و پس از آن برنامه ویژه این رویداد بزرگ یعنی رونمایی از کتاب تخصصی مدیریت نوین در سالن های زیبایی ( جلد اول روابط کار ) به تالیف آقای وحید حاجی زاده و با حضور جناب آقای دکتر آرام فر ریاست دانشگاه علمی کاربردی تهران مو و جناب آقای مصطفی گواهی ریاست محترم اتحادیه آرایشگران مردانه تهران برگزار گردید .
در ادامه برنامه حسن ریوندی ( مرد لبخند آفرین صحنه ها ) به مدت یک ساعت با اجرای برنامه شاد فضای سالن را تغییر داد و تجربه ای نوین در کنفرانس های مدیریتی و تخصصی ایجاد نمود .
جناب آقای وحید حاجی زاده ( نویسنده کتاب قانون کار و مولف کتاب مدیریت نوین کسب و کار سالن های زیبایی ) در تایم 40 دقیقه ای خود موارد مهم حقوق کار تکالیف کارفرمایان و اشتباهات رایج مدیران سالن های زیبایی را بررسی و به نحو کاربردی ارائه نمودند که باعث جلب نظر و تشویق مخاطبین قرار گرفتند .
در پایان نیز مرد موفقیت ایران دکتر احمد حلت ، به عنوان چهره دوست داشتنی رویدادهای قانون گستر پرده از رمزهای موفقیت کسب و کار در سالن های زیبایی برداشته و نکات کلیدی را در این خصوص ارائه نمودند .
مجموعه قانون گستر ( برگزار کننده بزرگترین کنفرانس تخصصی سالن های زیبایی ) شما را به دیدن تصاویر این رویداد مدیریتی دعوت می نماید .


1 1

 

1 2

 

1 3

 

1 4

 

1 5

 

1 6

 

1 7

 

1 8

 

1 9

 

1 10

 

1 11

 

1 12

 

1 13

 

1 14

 

1 15

 

1 16

 

1 17

 

1 18

 

1 19

 

1 20

 

photo 2017 09 04 15 02 37