موسسه حقوقی قانون گستر (آتیه روشن) موسسه ای است خصوصی ،غیر تجاری و مستقل که با شعار احقاق حق شما ، وظیفه ماست >> در سال 1389 به شماره ثبت 27000 در اداره ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری تهران به ثبت رسیده است . این موسسه با اتکال بر عنایت الهی و با تمرکز بر اصل صداقت ، قانون مداری ، آگاهی بخشی ، امانتداری و در اقدامی بی سابقه و با شعار حمایتی از هموطنان عزیز توانسته است با بکارگیری اساتید ، حقوق دانان برجسته ، و تلفیق توانمندی های علمی و اجرایی کارشناسان ارشد و متخصصین امور حقوقی و نیز استفاده از تجارب اجرایی و کلای پایه یک دادگستری ، مدیران اسبق وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ، کاشناسان زبده  اسبق سازمان تأمین اجتماعی کلیه امور حقوقی ، کیفری ، خانواده ، ثبت شرکت ، روابط کار ، مالیات و دارایی املاک و ... را در قالب یک مجموعه در واحدهای تخصصی ، کمیسون های مشاوره ای حرفه ای ارائه نماید و به عنوان مشاوری امین و یاوری صدیق کنار موکلین محترم می باشد.

پیچیده شدن روابط اجتماعی در دنیای امروز به فرصت طلبان این امکان را داده تا با استفاده از پیچ و خم های زندگی ماشینی و کمبود آگاهی های حقوقی مردم ، راه هایی، برای تعرض به حقوق قانونی افراد پیدا کنند . در این میان امید اصلی مردم ، به حقوقدانان به خصوص وکلا می باشند . حقوقدانان به ویژه وکلا بخشی از جامعه هستند که وظیفه اصلی انان حمایت از حقوق قانونی مردم است.

حقوقدانان به عنوان نیرویی قدرتمند و کارآمد نقش موثری در استحکام بنیاد جامعه ، تأمین آرامش و راحتی مردم ، پیشرفت و همه گیر شدن عدالت و در نتیجه سعادت واقعی و پایدار مردم دارند و به همین دلیل خدمات حقوقی به یکی از لوازم ضروری زندگی تبدیل شده است ، به نحوی که هیچ فرد ، سازمان ، شرکت یا فعال اقتصادی و تجاری را نمی توان یافت که در جریان فعالیت خود به نحوی از خدمات حقوقی بهره نگیرد.

افتخار ما این است که در ظرف مدت کوتاهی توانسته ایم بسیاری از اشخاص حقیقی ، حقوقی ، شرکت ها و کارخانجات سراسر کشور را با اعتماد سازی از طریق انجام فعالیت های ، تخصصی و شبانه روزی موارد مذکور تحت حمایت و پوشش خود درآوریم.از خدمات نوین و پراهمیت این موسسه میتوان برگزاری دوره های آموزشی حقوقی و همچنین برگزاری سمینارهای آموزشی ویژه مدیران و کارفرمایان را نام برد که استقبال شرکت کنندگان ما را تشویق به توسعه این امر آموزشی نموده است.

امید است که بتوانیم در این راستا ابتدا رضایت الهی و سپس رضایت شهروندان محترم را بدست آوریم.