تسویه حساب پرسنلی شرکتها و سازمانها (ویژه پایان سال ۹۶)

معمولا در تمامی کسب و کارها ، پایان زمستان و اسفند ماه فصل بررسی یک سال اشتغال پرسنل مجموعه ها و انجام تسویه حساب های قانونی می باشد .

ممکن است این تسویه حساب منجر به قطع همکاری فی مابین مدیران و پرسنل گردد ویا اینکه در سال جدید نیز تمدید قرارداد کاری انجام شود .

اما چالش ها و مشکلاتی که از عدم رعایت اصول حقوقی و فنی در انجام تسویه حساب پرسنلی در پایان سال به وجود می آید ، قابل انکار نیست و بعضا جرایم و مجازاتهایی را برای کارفرمایان به وجود آورده است .

مشکلاتی که تماما با دقت نظر و نیز استفاده از کارشناسان زبده حوزه روابط کار قابل پیشگیری می باشد و کارفرمایان می توانند با استفاده از دانش تخصصی اینگونه کارشناسان و همچنین نظارت و اجرای تسویه حساب های پایان سال پرسنل توسط اهل فن ، از جرایم و مجازاتهای پیش بینی شده در قانون کار و تامین اجتماعی که متاسفانه دامن گیر اکثر شرکتها می باشد در امان باشند .

از همین رو مرکز آموزش و مشاوره ای قانون گستر آمادگی دارد مانند سالهای گذشته از ابتدای اسفند ۱۳۹۶ تا پایان فروردین ۱۳۹۷ کلیه امور مربوط به تسویه حساب پرسنل سازمانها را به صورت تخصصی و کاملا حرفه ای به نحوی که خطری قانونی متوجه مدیران و کارفرمایان نباشد انجام نماید .

چرا بهترین راه استفاده از تیم حقوقی قانون گستر است؟

مجموعه قانون گستربه لحاظ اینکه تخصصا فعالیت حوزه روابط کار را انجام می نماید و نیز مهارت کامل کارشناسان این مرکز به امور قوانین کار و تامین اجتماعی ، همچنین حضور نویسنده کتاب قانون کار و جمعی از مدیران اسبق وزارت کار در این مرکز ، باعث شده است که مورد انتخاب اکثر شرکتها و سازمانها قرارگیرد و به نوعی انتخابی مطمئن جهت برون سپاری موضوع روابط کار از سوی مدیران و کارفرمایان می باشد .


هم اکنون اقدام کنید !

شرکتها و سازمانهای علاقه مند به بهره مندی از خدمات تسویه حساب پایان سال پرسنل می توانند به ۳ روش زیر جهت ثبت درخواست خود اقدام نمایند :

اول : تماس با شماره تماس هاس : ۷۷۵۱۵۱۵۲- ۷۷۵۱۴۱۷۶ – ۷۷۵۱۴۱۷۷ – ۷۷۵۱۴۱۷۸

دوم : ارسال درخواست به ایمیل : ghanoongostarroshan@yahoo.com

سوم : تکمیل فرم ذیل و ارسال درخواست

نوبت دهی آنلاین:

در کمتر از ۱ دقیقه روز و ساعت مورد نظر خود را برای اعزام تیم تخصصی قانون گستر تعیین و رزرو نمایید.

توجه:هزینه انجام خدمات ۴ ساعته تسویه حساب پرسنلی پایان سال ۹۶ و نیز بررسی عملکرد روابط کار و قراردادهای شر کت ها بر اساس تعرفه سال ۹۶ مبلغ ۸۰۰/۰۰۰ تومان میباشد که در این بخش متقاضیان میبایست ۵۰ درصد آن را پرداخت و مابقی حق الزحمه در روز مراجعه کارشناس و پس از انجام امور مربوطه تسویه میگردد .

 

[bookly-form category_id=”1″ service_id=”1″ staff_member_id=”1″ hide=”categories,staff_members”]

 

نظرات همراهان:

 

بدینوسیله مراتب تشکر و قدردانی خود و سایر اعضای هیات مدیره این مجموعه را از مدیریت موسسه قانون گستر و کارشناسان فعال در آن موسسه در امر مشاوره تخصصی روابط کار و اجرای برنامه های مدرن و مسائل مربوط به قانون کار و امور پرسنلی که باعث آرامش خاطر مدیران این تعاونی گردیده است اعلام می نمایم .

مهدی نکونام ( مدیرعامل )

 

 

 

تلاش و زحمات ارزشمند تیم حرفه ای قانون گستر در جهت پیشبرد اهداف قانونی و حقوقی در محیط های کسب و کارو نیز ارائه طریق پیشگیری از جرایم و مجازاتها ، با برگزاری دوره های آموزشی روابط کار جای تشکر و قدردانی داشته که از همین جهت مراتب سپاس خود را از فعالیتهای  موسسه قانون گستر اعلام میدارم .

امیررضا شیرازی نژاد (مدیرامور اداری)

 

 

 

بدینوسیله مراتب سپاس مجموعه کارخانجات چرخ خیاطی کاچیران را نسبت به تلاش مستمر مدیریت و کارشناسان موسسه قانون گستر به جهت مشاوره های تخصصی و نیز برگزاری کلاس های آموزشی قانون کار که موجب تقویت مدیریت هرچه بهتر امور روابط کار گردیده است تقدیم میدارم .از طرف مدیریت منابع انسانی (کاچیران)

 

 

 

 

مدیریت محترم مجموعه قانون گستر جناب آقای وحید حاجی زاده ، بدینوسیله رضایت خودرا از عملکرد آن موسسه و تیم کارشناسان قانون گستر در برگزاری دوره های آموزشی حقوق کار و نیز مشاوره های انجام شده اعلام داشته و خواستار بهره مندی از دیگر دوره های آموزشی آن موسسه محترم می باشیم .

مهرداد مباشر امینی (ریاست امور اداری گلستان)

 

آیا نیاز به مشاوره رایگان دارید؟