اپلیکیشن قانون کار قانون گستر

اولین و تخصصی ترین اپلیکیشن آموزشی
قانون کار ، تامین اجتماعی ، مالیات و دارایی
با قانون گستر هر روز ، بروز باشید

درباره قانون گستر

مرکز تخصصی روابط کار در کشور

خدمات تخصصی و آموزشی این مجموعه :

مشاوره قانون کار، مشاوره امور تامین اجتماعی ، آموزش سازمانی روابط کار ، مشاوره و آموزش امور مالیات و دارایی ، کارشناسی اختلافات کارگری و کارفرمایی ، تنظیم قراردادهای کار و حقوقی ، مشاوره کارفرمایان و مدیران در حوزه‌های منابع انسانی و روابط کار ، عارضه یابی سیستم های حقوقی کسب و کار و برگزاری رویداد های تخصصی کسب و کار با توجه به نیاز مخاطبین از سراسر کشور اولین اپلیکیشن آموزشی و مشاوره ای با هدف ارتقاء سطح دانش مخاطبین عزیزمان در حوزه‌های قانون کار ، منابع انسانی ، تامین اجتماعی و مالیات و دارایی طراحی و آماده بهره برداری شده است . این اپلیکیشن مانند مشاوره همراه شما بوده و در هر زمان و مکان افراد مختلف می توانند نیازهای ضروری خود را در حوزه های مربوطه برطرف نمایند .

مجموعه آموزشی و مشاوره قانون گستر از سال ۱۳۸۹ با بهره گیری از دانش و تجارب تخصصی کارشناسان ارشد و مشاوران برجسته در حوزه های قانون کار ، تامین اجتماعی و مالیات و دارایی شروع به فعالیت نموده است .

در طول مدت فعالیت مجموعه قانون گستر توانسته است مشاوره بیش از ۵۱ هزار شرکت ، کارخانه ، سازمان را در صنوف مختلف از سراسر کشور در رزومه کاری خود قرار دهد . رضایت حداکثری کارفرمایان و مدیران بنگاه‌های اقتصادی تاییدی بر عملکرد مثبت این مجموعه می باشد .

برگزاری بزرگترین رویداد های آموزشی کشور و کسب عنوان اول برگزاری دوره‌های تخصصی روابط کار از سوی مجلس شورای اسلامی یکی دیگر است افتخارات با ارزش مجموعه قانون گستر می باشد .

آموزش های حیاتی و مهم
توسط اساتید برجسته کشور:

مخاطبین عزیز می توانند در اپلیکیشن قانون گستر به صورت روزانه از آموزش های مفید از اساتید برجسته کشور بهره مند گردند . این آموزش ها در دسته بندی های قانون کار ، تامین اجتماعی ، مالیات و دارایی ، منابع انسانی و مدیریت کسب و کار ارائه خواهد گردید .

وب سایت قانون گستر

امکانات اپلیکیشن

اپلیکیشن قانون کار قانون گستر

در این بخش برخی از امکانات اپلیکیشن قانون گستر شرح داده خواهد شد. با نصب این اپلیکیشن از امکانات فراوان آن بهره مند شوید.

تازه ها

آموزش های مفید و کاربردی قانون کار ، مالیات و تامین اجتماعی به همراه مدیریت کسب و کار در قالب ویدیو های تصویری از سوی برجسته‌ترین اساتید کشور ارائه می گردد .

پرسش و پاسخ

سوالات و مشکلات خود را مطرح نموده و به صورت تخصصی از سوی کارشناسان مجموعه قانون گستر پاسخ

محسابه حقوق و مزایا

با ثبت اطلاعات کاری و اشتغال خود بلافاصله می توانید محاسبات حقوق و مزایای خود را منطبق با قانون کار مشاهده نمایید .

فرم ها و قراردادها

دسترسی آنلاین و تهیه کلیه فرم ها و قراردادهای کار، پرسنلی ، اداری و مالی

سفارش محصولات آموزشی

کلیه محصولات آموزشی و تصویری قانون کار ، تامین اجتماعی ، مالیات و مدیریت کسب و کار از تمام نقاط کشور قابل دسترسی میباشد .

دوره های آموزشی

بدون نیاز به صرف زمان و هزینه ایاب و ذهاب از محل کار خود یا منزل می توانید در دوره های آموزشی شرکت نمایید .

نظرات مشتریان

در این قسمت نظرات همراهان قانون گستر را مشاهده می فرمایید

"موسسه قانون گستر مجموعه ای جوان ، با علم وآگاهی روز که در راستای بهبود روابط کار و آگاه سازی مدیران و کارفرمایان از حقوق قانونی خو در جهت پاسداری جامعه ای سالم تلاش می کند . آرزوی موفقیت و کامیابی را برای این مجموعه دارم ."

ساسان روحانی
ندیر اداری شرکت آب های معدنی دماوند

"با توجه به ارتباطات گسترده ای که با موسسات آموزشی دارم ، مجموعه قانون گستر را با رهبریت آقای حاجی زاده بسیار متمایز و بر پایه علمی قوی دانش بالا و تجربه مثال زدنی ارزیابی نمودم به همین جهت از همکاری با قانون گستر خرسند میباشم"

محمود رزاقی
مدیر منابع انسانی شرکت نوین چرم

"بسیار خوشحال هستم با مجموعه ای همکاری داریم که ، برگزاری سمینارها و همایش های تخصصی اش باعث افزایش علم مدیریت و دانش حقوقی مدیران و کارشناسان می گردد . تشکر ویژه ای دارم بابت خدمات ارزشمند مجموعه قانون گستر."

روح الله حیدری
مسئول اداری مجموعه هاکوپیان

با ما در تماس باشید

اطلاعات تماس مجموعه قانون گستر

آدرس

تهران، خیابان شریعتی، سه راه طالقانی
جنب مبل پایتخت، پلاک 306، طبقه 2، واحد 4

اطلاعات تماس

+98 21 77515152