قرارداد نمایندگی فروش

  • قیمت: 3,000,000 تومان
قرارداد نمایندگی فروش

قرارداد نمایندگی فروش یکی از ارکان اصلی واگذاری یک برند ویا محصول انحصاری میباشد که به توسعه کسب و کار و برندسازی شرکت واگذارکننده کمک فراوانی مینماید .
مخاطب : افراد ، شرکتها و سازمانهای تولیدی، بازرگانی و …
نوع محصول: قرارداد جامع و کامل نمایندگی فروش
دسترسی: دریافت لینک دانلود به محض خرید آنلاین
مزایای خرید محصول : پشتیبانی و مشاوره رایگان جهت استفاده از قرارداد مربوطه
قیمت اصلی :  3/000/000 تومان

 

قرارداد نمایندگی فروش نمایندگی یک شرکت یا فرد است. نماینده فروش با هدف فروختن و نه استفاده از محصولات و برای کسب سود، محصولات شرکت یا فرد دیگر را به نمایندگی از آن فرد یا شرکت به فروش می‌رساند. معمولاً در این روش از تجارت نمایندگی فروش با خرید محصولات از شرکت یا فرد اصلی و یا در اختیار گرفتن امانی محصولات با قیمت کمتر از قیمت بازار، به فروش محصولات اقدام می‌کند تا به این ترتیب ضمن افزایش فروش و برند شرکت اصلی، نمایندگی فروش نیز به سود و درآمد برسد. در این نوع از تجارت به این دلیل که نماینده فروش محصولات را از فرد یا شرکت خریداری و سپس نسبت به فروش آنها اقدام می‌کند، ممکن است نمایندگی فروش با تغییرات بازار دچار ضرر یا سود شود. لازم به ذکر است این نوع از تجارت با بازاریابی متفاوت است .

نکته ای که در خصوص قرارداد فی مابین افراد در خصوص اعطای نمایندگی بسیار حساس میباشد اینست که ، این قرارداد باعث میشود کلیه حقوق مادی و معنوی صاحب برند و یا محصول حفظ شود و نماینده از هر گونه سواستفاده نسبت به نام تجاری و یا محصول واگذار شده پرهیز نماید .