کارگاه 12 اردیبهشت98

کارگاه 12 اردیبهشت98

همه آن چیزی که به عنوان کارفرما باید درباره اصول حیاتی قانون کار و پیشگیری از شكايات و جرایم و مجازات های تامین اجتماعی ، وزارت كار بدانید
مخاطب: بدون تردید همه کارفرمایان، مدیران ، فعالان اقتصادی ، وکلا و کارشناسان حقوقی ، نمایندگان هیات های تشخیص و حل اختلاف وزارت کار و کارشناسان اداری و مالی سازمان ها که به دلیل عدم آگاهی کامل از اصول، ترفندها و قوانین متضرر می شوند.
ارائه دهنده: استاد وحید حاجی زاده – نویسنده کتاب قانون کار و بنیان گذار دانش نوین روابط کار در ایران
زمان: پنج شنبه 12 اردیبهشت 98 – ساعت 10 صبح لغایت 17 عصر ( پذیرایی نهار و میان وعده )
قیمت اصلی : 350/000 تومان

تخفیف به مدت محدود فقط 300/000 تومان

مکان: مرکز همایشهای صدا و سیما ( سالن مذاکرات )
6 ساعت متفاوت آموزشی + پرسش و پاسخ زنده با استاد وحید حاجی زاده
ظرفیت: محدود


آشنایی با الزامات قانون کار ، روابط کار ، تکالیف کارگران و کارفرمایان

از جمله مشکلات عمده جامعه ما که کارفرمایان و صاحبان مشاغل با آن ها رو برو هستند قوانین مربوط به قانون کار، رابطه بین کارفرما و کارگر و نحوه بستن قرارداد های کاری و امور مربوط به بیمه و تأمین اجتماعی است که اغلب اوقات، عدم آشنایی به قوانین مربوطه، خواسته یا ناخواسته باعث تضییع حقوق کارگر یا کارفرما می شود. قانون تأمین اجتماعی مسئولیت‌ های متعدد و گوناگونی را برای کارفرمایان به وجود می‌آورد که نداشتن آگاهی و شناخت کافی از آنها می‌تواند تبعات حقوقی و کیفری و زیان مالی برای کارفرمایان به همراه داشته باشد.

 

به عنوان یک مدیریا کارفرما باید به این نکات آگاهی داشته باشید:

چگونگی پیشگیری از جرایم و مجازات های کارفرمایان در مراجع حل اختلاف وزارت کار
• صفر تا صد حقوق و مزایای کارگران ، در صورت اخراج یا فسخ قرارداد کار
• اسناد تسویه حساب کارگران و قراردادهای کار مورد تایید اداره کار قرار گیرد
• نحوه تنظیم قرارداد کار با کارگران مشمول قانون کار
• چگونگی تنظیم قرارداد کار با پرسنل غیر بیمه ای
• چگونگی تنظیم رسیدهای تسویه حساب حقوق و مزایای کارگران
• آموزش کامل و تعاریف قانون کار ، روابط کار
• کسورات و جرایم قانونی نسبت به حقوق و مزایای کارگران
• اصول بسیار حیاتی در حل اختلافات کارگر و کارفرما
• آشنایی با تعریف کارگر و ارکان الزامی رابطه کار
• آشنایی با انواع قراردادهای کار و شروط مهم در قرارداد
• بررسی اشتباهات رایج کارفرمایان در حوزه قانون کار و ارائه راهکارهای مناسب جهت پیشگیری

چرا حضور در این کارگاه برای مدیران الزامیست ؟

هر بنگاه اقتصادی فارغ از حوزه فعالیت خود به استفاده از نیروی کار نیازمند است. نظر به نابرابری موقعیت کارگر و کارفرما، قانونگذار در روابط کارگر و کارفرما دخالت کرده و آزادی قراردادی که در عرصه های دیگر وجود دارد را در اغلب موارد در راستای حمایت از کارگر محدود کرده است.

این محدودیت آزادی قراردادها در روابط کار و پیشبینی برخی تکالیف بر عهده کارفرما باعث میشود که تنظیم صحیح روابط کارگر و کارفرما در شرکت ها و سازمان ها از پیچیدگیهای خاصی برخوردار
شود. اگر به این موضوع این واقعیت هم افزوده شود که الزامات بیمه های اجتماعی نیز تکالیف مضاعفی را بر عهده کارفرما قرار داده است ، باید نتیجه گرفت که به واسطه سهم بالای هزینه های نیروی کار در بنگاههای اقتصادی آشنایی با قوانین و مقررات حاکم بر روابط کارگر و کارفرما و الزامات، تعهدات و تکالیفی که این قوانین و مقررات برای کارفرما ایجاد میکند، برای هر مدیری امری الزامی و ضروریست و در صورت عدم توجه به این موضوع مدیران و کارفرمایان باید آمادگی جرایم و مجازات های مربوطه را داشته باشند .

بدون واسطه و به صورت حضوری ۶ ساعت مفید در کلاس درس استاد برجسته روابط کار حاضر شوید :

• برای اولین بار کلیه شرکت کنندگان این کلاس حضوری می توانند در زمان مربوط به “پرسش و پاسخ” سوالات اختصاصی خود را با استاد وحید حاجی زاده مطرح کنند و همان لحظه پاسخ خود را دریافت کنند.
• این کارگاه حضوری در ۳ بخش آموزش ( قانون کار ، تنظیم قراردادهای کار ، بررسی اشتباهات رایج مدیران و کارفرمایان ) پیش بینی و ارائه خواهد گردید.
• پرسش و پاسخ و نکات آموزشی هم مناسب گروه کارفرمایان و مدیران می باشد .

 

این کلاس حاصل ۱۱ سال سابقه و تجربه است:
ما در این ۱۱ سال بیشمار پرونده را بررسی کرده ایم که بسیاری از آنها در صورت آگاهی طرفین به قانون و راهکارهای آن می توانستند از خسارت های بسیار زیاد و حتی عدم احقاق حق خود پیشگیری کنند و در دادرسی های مختلف به درستی ازخود دفاع کنند.