شروع همکاری با شرکت رایمند رایانه

شروع همکاری با شرکت رایمند رایانه

یک روز خوب و اعلام آمادگی شرکت رایمند رایانه جهت همکاری حرفه ای در خصوص انجام امور روابط کار، تنظیم قراردادها و منابع انسانی.

سپاس از اعتماد و انتخاب مهندس قلی زاده ، مدیریت مجموعه رایمند رایانه.

رایمند رایانه با برند Raymond Computer دارای حدود ۲۶ سال سابقه فعالیت در زمینه های الکترونیک، IT و اولین تولید کننده انواع KVM سوئیچ در ایران بوده و پیشتاز در تجهیزات حرفه ای دیتا سنتر است.

رایمند از ابتدای فعالیت خود یک مجموعه دانش بنیان بوده و فعالیت سالیان اخیر این شرکت، از جمله راه اندازی بخش آموزش و انتشار فصل نامه های تخصصی، نشانه ای از تلاش شرکت برای ارتقاء دانش خانواده خود (همکاران، کارمندان و کاربران )بوده است.

خوشبختانه شرکت ATEN به عنوان شریک تجاری رایمند رایانه در این سالها ، پس از موفقیت در کسب سهم ۶۰ درصدی بازار جهان در زمینه سوئیچ های KVM، سبد محصولات خود را بزرگتر کرده و حتی سه برند VanCryst، Altusen، NRGence را نیز به برندهای خود اضافه کرده است. از محصولات ارائه شده توسط شرکت رایمند می توان به سوئیچ های KVM، سیستم های حرفه ای صوت و تصویر، سیستم های مدیریت هوشمند انرژی، مبدلها و کابلها و… اشاره نمود.

اکنون با اضافه شدن برند Newline به سبد محصولات رایمند، این شرکت گام جدیدی درجهت هوشمند سازی مدارس کشور برداشته است. از محصولات رایمند در برند Newline می توان به وایت برد های تعاملی، صفحه های نمایش لمسی تعاملی، Access point ها و ویژیولایزرها اشاره نمود.

رایمند رایانه به عنوان نماینده انحصاری کمپانی ATEN تایوان و Newline آمریکا امیدوار است با ارائه این محصولات متنوع پاسخگوی نیازهای بازار رو به رشد ایران بوده و خود را همواره موظف به ارائه خدمات بی شائبه و پشتیبانی شایسته از شما مشتریان عزیز می داند.