گزارش تصویری کنفرانس کارآفرینی و توسعه کسب و کار (۱)

گزارش تصویری کنفرانس کارآفرینی و توسعه کسب و کار (۱)

خدای خوب و مهربان را شاکریم که همچنان گذشته به مجموعه قانون گستر نظر داشته تا کنفرانس بزرگ کارآفرینی و توسعه کسب و کار این بار در یک مسیر سخت و برگزاری در بزرگترین و حساس ترین سالن همایش کشور یعنی سالن اجلاس سران برگزار نماییم.

این رویداد بزرگ که با حضور حداکثری مدیران و کارفرمایان نمونه سرزمینم ایران در ۴ بهمن ماه ۱۳۹۶ از ساعت ۹ صبح لغایت ۱۸/۳۰ عصر برگزار گردید ، رضایت ۱۰۰ درصدی مخاطبین را به همراه داشت ، و این آغازی بود برای داشتن حال خوب و به خود بالیدیم به خاطر داشتن شما نازنینان.

در این کنفرانس اساتید برجسته و به نام کسب و کار از جمله جناب آقای احمد روستا ( پدر علم بازاریابی ایران زمین ) دکتر احمد حلت ( مرد موفقیت ایران و یاور همیشگی مجموعه قانون گستر ) جناب آقای وحید حاجی زاده ( بنیانگذار دانش نوین روابط کار و چهره محبوب همایش گذشته قانون گستر ) جناب آقای دکتر بلوریان تهرانی ( متخصص حوزه مشتری داری ) جناب آقای مهندس عماد گوگانی ( متخصص حوزه دیجیتال مارکتینگ ) دکتر کامران صحت ( متخصص تبلیغات و برند سازی ) با اجرای بی نظیر مجری توانمند صدا و سیما مهندس مهدی مقدم به سخنرانی و ارائه نکات آموزشی پرداختند.

در این رویداد آموزشی که به همت مجموعه قانون گستر برگزار گردید از کارآفرینان کشور و نیز چهره های ماندگار کارآفرینی و مدیریت کسب وکار تقدیر به عمل آمد.

در ادامه تصاویر این رویداد را ملاحظه نمایید.